Bulgaria

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Bulgaria » Образование » Marketing și PR


Marketing și PR

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Salutare tuturor! Vreau să aflu mai multe despre cursurile de marketing online și PR din România. Care sunt beneficiile studierii la Skillab? Ce format de instruire este oferit? Și ce calificări pot fi obținute după finalizarea cursurilor?

0

2

Buna ziua! Am terminat deja cursuri de marketing și PR la Skillab și îmi pot împărtăși experiența! Unul dintre principalele avantaje ale studiului la https://skillab.ro/lecture/marketing-si-pr este formatul flexibil al cursurilor online. Puteți studia materialele după convenție, fără a fi nevoie să participați la cursuri fizice. Cursurile includ o varietate de materiale de învățare, cum ar fi prelegeri video, sarcini practice, studii de caz din viața reală și multe altele, făcând învățarea interactivă și distractivă. După finalizarea cu succes a cursurilor, veți primi, de asemenea, un certificat oficial de la Skillab care vă confirmă calificările în marketing și PR. Am dobândit cunoștințe și abilități valoroase care mi-au fost utile în munca reală. Recomand cu căldură Skillab ca platformă de învățare online pentru marketing și PR în România!

0


Вы здесь » Bulgaria » Образование » Marketing și PR